hřejivý plyšák PRASÁTKO do mikrovlnky

Popis Ahoj děti, jsem plyšové prasátko s hřejivým bříškem a jsem tu pro vaši radost a pohodlí. Pod kožíškem mám tajemství, třešňové pecičky, které umí zahřát i schladit...
Doporučená nabídka Lekynadosah.cz

Skladem • 1 varianta69 Kč96 % • 980 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta59 Kč99 % • 5 466 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč114 neověřených recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Pecičky CZ

Přišlo obratem to, co jsem si objednal. Odpovídalo to popisu v obchodě.

• , zakoupeno v Pecičky CZ

• Plyšáček je perfektní naší dceři se moc líbí:)
    • Nemám nic proti

Vybrala jsem si protože mě zaujal na stránkách internetu.
    Nemám žádné zkušenosti ale je báječný.
    Používám ho zatím že ho nahřívám a dávám ho svojí dceři na bříško protože ona se ráda váli v zimním počasí bez ponožek tak ho má na nožkách a plyšáka má pořád v rukách nebo v pusince:) Doporučila bych to všem co mají menší děti zaujme je a hlavně mají spoustu zvířátek kterých si můžete vybrat:) Prasátko nebylo drahé bylo to v normální cenové hranici našla jsem i dražší.A hlavně se těšíme až ho dáme do chladničky v létě a jak nás schladí.:) Myslím si že je vhodné pro děti od 4měsíců pytlík s třešnovými peckami těžší ale na bříšku si to nahřáté nechají a plyšáka mají v pacence..:D Je to perfektní hračka:)

• , zakoupeno v Pecičky CZ

pěkný dárek, super cena a dá se prát :-)

Popis

Ahoj děti, jsem plyšové prasátko s hřejivým bříškem a jsem tu pro vaši radost a pohodlí. Pod kožíškem mám tajemství, třešňové pecičky, které umí zahřát i schladit. V zimě si mě můžeš vzít s sebou ven na procházku, do auta nebo do kočárku, zahřeju ti postýlku než půjdeš spát a když tě bude trápit bolavé bříško, přitulím se k tobě a hned se budeš cítit líp. A když si malý dobrodruh natluče koleno nebo udělá bouli, přispěchám na pomoc jako hojivý chladivý obklad.

Jak mě nahřeješ

Stačí vytáhnout srdíčko, které nosím v bříšku, a ohřát ho za 1 minutu v mikrovlnce. Je plné pečlivě vybraných a upravených třešňových peciček, které si výborně si uchovávají teplotu. Když mi srdíčko vrátíš zpět o bříška, budu tě hřát minimálně dvě hodinky a večer pod peřinou vydržím příjemně teploučký ještě déle.

Jak mě schladíš

Pro nachlazení stačí moje pecičkové srdíčko vytáhnout z bříška a vložit do mrazáku. Předtím ho však pro jistotu zabal do igelitového pytlíku, aby zůstalo příjemně suché a voňavé. Za hodinku mi nachlazené pecičky vrať zpátky do bříška a vyčaruješ chladivý obklad na dětské bolístky. V případě potřeby lze vnitřní polštářek ve tvaru srdíčka použít samostatně.

Třešňové pecičky

Náplň všech našich hřejivých plyšáků je 100% přírodní, V případě velkých hřejivých plyšáků pro větší děti jsou to třešňové pecky. Tento hypoalergenní přírodní materiál má vynikající schopnost předávat příjemné suché teplo, které ulevuje od bolestí bříška nebo svalů a navozuje pocit uvolnění a pohodlí. Třešňové pecičky nemají výraznou vůni a narozdíl od různých obilných náplní je můžete bez obav prát.

Dárkové balení

V Belgii, odkud pocházím, mi vyrobili pěknou dárkovou krabičku, ze které někdy rošťácky vykukuju. Určitě se budu líbit také tvým kamarádům jako úžasný dáreček. A když ne já, tak možná některý z dalších hřejivých plyšáků z naší party.

Zkušenosti maminek

Dle zkušeností maminek je obrovskou výhodou hřejivých plyšáků s pecičkami možnost praní celé hračky v pračce. Předností se také stává, že hračka nevydává žádnou specifickou vůni, která nemusí být vždy žádoucí. Hřejiví plyšáci se stali oblíbeným dárkem pro děti, protože v sobě kromě běžné plyšové hračky skrývají navíc praktickou funkci nahřívacího polštářku. I když ji možná nevyužijete každý den, tak se jistě hodí mít takovou možnost po ruce. V určitých situacích si hřejivé prasátko možná rád půjčí i tatínek nebo maminka. Pomůže schladit podvrtnutý kotník, drobná poranění, otoky a záněty a přírodní teplo naopak pomůže třeba při migréně, ztuhlé šíji, bolavým kloubům apod.

Parametry

Hmotnost 0.5 kg rozměry 23x18x18 cm náplň třešňové pecky ohřívání v mikrovlnné troubě max. 1 min. (700W) praní (?) možno prát v pračce

• , zakoupeno v Pecičky CZ

Přišlo obratem to, co jsem si objednal. Odpovídalo to popisu v obchodě.

• , zakoupeno v Pecičky CZ

• Plyšáček je perfektní naší dceři se moc líbí:)
    • Nemám nic proti

Vybrala jsem si protože mě zaujal na stránkách internetu.
    Nemám žádné zkušenosti ale je báječný.

• , zakoupeno v Pecičky CZ

pěkný dárek, super cena a dá se prát :-)